O firmie

Veskez Transport i Spedycja

Od 2008 roku w branży transportowej

Veskez Transport i Spedycja

Firma Veskez Transport i Spedycja rozpoczęła swoją działalność pod koniec 2008 roku. W początkowych latach funkcjonowania firmy, głównym przedmiotem działalności była spedycja. Po kilku latach działalności spedycyjnej zdecydowaliśmy na rozszerzenie oferty o usługi transportu krajowego i międzynarodowego.

W 2014 roku zakupiliśmy pierwsze ciągniki siodłowe wraz z naczepami, co pozwoliło nam na zapewnienie naszym Klientom kompleksowości usługi. Od tego momentu, nieustannie rozwijamy naszą firmę poprzez zwiększanie liczby zestawów. W 2018 roku przeprowadziliśmy reorganizację firmy, konsekwencją czego była zmiana formy prawnej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową.

Aktualnie jesteśmy jedną z prężniej działających firm spedycyjno transportowych w północno-zachodniej części Polski. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy flotę ponad 50 samochodów ciężarowych prowadzonych przez doświadczonych kierowców.

Transport i spedycja

Licencje i pozwolenia

Działamy w pełni legalnie, zgodnie z obowiązującym prawem

Licencje i pozwolenia

Posiadamy wszelkie przewidziane prawem licencje i pozwolenia do świadczenia usług transportowych oraz spedycyjnych. Wysokie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zawodzie przewoźnika drogowego oraz ubezpieczenia pojazdów są gwarantem bezpieczeństwa powierzonego nam do przewozu towaru.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wyrobiliśmy dodatkowe pozwolenia na przewóz odpadów na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej w tym m.in. Niemiec i Holandii. Część naszej floty stanowią pojazdy przygotowane do przewozu ładunków niebezpiecznych ADR.

Transport krajowy i międzynarodowy

Jesteśmy odpowiedzialni za to co nas otacza

Wspieramy sportowców

Na każdym kroku wspieramy sportowców, którzy trenują w lokalnych klubach sportowych. Na każdym kroku staramy się zachować i podkreślać naszą tożsamość, przez co czynnie uczestniczymy w życiu lokalnych klubów sportowych (Polonia Piła – żużel, Basket Piła – koszykówka, GŁD GF Piła – MMA) oraz wspierając młodych, dobrze zapowiadających się sportowców. Dlaczego pomagamy? Pewnie dlatego, że również naszą pasją jest sport. Z resztą chcemy i lubimy pomagać. Dobrze się z tym czujemy!